O MNIE

Sylwia Michalska – (ur.1978r. Poznań), w latach 1997-2002 studiowała na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, gdzie w 2002r. obroniła dyplom z malarstwa u profesora Wojciecha Sadleya. Obecnie mieszka i tworzy na Śląsku, ale silnie związana jest z Warmią i Mazurami. Tworzy obrazy abstrakcyjne dużego formatu oraz marynistyczne pejzaże olejne na płótnie i starych deskach.

*

Twórczość jest sensem mojego życia, zawdzięczam jej harmonię i spełnienie oraz coraz większą znajomość siebie. To ona powoduje spokój i ukojenie mej duszy. Dzięki niej rejestruję swoje emocje, które chcę na zawsze zapamiętać. Inspirują mnie ludzie napotkani na mojej drodze, Ci, którzy odchodzą i Ci, którzy pozostają w moim życiu. Zachwyca mnie piękno chwili, jej ulotność sprawia, że chcę tworzyć. Malarstwo jest dla mnie odbiciem twórcy.

Dużą część mojego malarstwa stanowią abstrakcyjne obrazy dużego formatu. Niejasne, łagodne, niedopowiedziane. To prześwity moich wspomnień… Pociąga mnie gra kolorów, które nigdy nie są jaskrawe, a jednak wymowne. 

Maluję również na płótnie oraz starych, stuletnich deskach z duszą. Motywy marynistyczne i roślinne to tematyka bardzo mi bliska ze względu na ukochanie polskiego morza i pojezierza mazurskiego, z którym jestem mocno związana.

Wystawy:

I Przegląd Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda w Galerii Szyb Wilson w Katowicach

X Aukcja Młoda Sztuka Pragaleria Warszawa

XI Aukcja Młoda Sztuka Pragaleria Warszawa

XIII Aukcja Młodej Sztuki Galeria Sztuki Next Bydgoszcz

 

OBRAZY ABSTRAKCYJNE

OBRAZY OLEJNE I AKRYLOWE

OBRAZY OLEJNE NA STARYCH DESKACH

MANEKINY DEKORACYJNE

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s